Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?
Hemen gönderelim.
  • trafik dedektifleri reklam filmi

    Trafik Dedektifleri reklam filmi
  • trafik dedektifleri dans eğitimi

    Trafik dedektifleri dans eğitimi videosunu izleyebilirsiniz.


bilgi deposu Tümünü Göster
duyurular / haberler Tümünü Göster
Trafik Dedektifleri Trafik Haftası'nda Görev Başındaydı
Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası’da Opet Trafik Dedektifleri Projesi eğitimleri ve uygulamalarıyla hız kesmedi. İzmir- Ödemiş ve Ankara’da gerçekleştirilen eğitimlerin yanında Tokat’ta Trafik Dedektiflerinin bizzat gerçekleştirdiği trafik denetimi oldukça ilgi çekti.

Şimdi de Kuşadası’nın Çocuk ve Gençleri “Trafik Dedektifi” Oldu
Setur Kuşadası Marina’da düzenlenen “OPET Trafik Dedektifleri Projesi” eğitimlerine katılan çocuk ve gençler, trafik polisleri tarafından verilen interaktif eğitimin ardından ‘Trafik Dedektifi’ unvanı aldı

Opet Trafik Dedektifleri Kuşadası Marina'da
Sosyal sorumluluk projeleri ile sektöründe fark yaratan OPET ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı (Emniyet Genel Müdürlüğü), Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Polis Eşleri Kaynaşma ve Yardımlaşma Derneği (PEKAY) işbirliği ile hayata geçirilen Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında, okulların dışında da eğitimler sürüyor. Bugüne kadar yaklaşık 1 milyon 200 bin çocuk ve gence ulaşan ‘Trafik Dedektifleri Projesi’ eğitimleri, bu kez de Kuşadası Marina’da gerçekleşecek.

www.TrafikDedektifleri.com Kazandırıyor
www.trafikdedektifleri.com’a gel oyunlar, eğitimler ve daha bir çok eğlenceli ve öğretici aşamalardan geçerek hem trafik bilgini ölç hem de puan kazan. Puanlarınla verilecek görevlerle Trafik Dedektifi rütbelerini kazanabilir, birbirinden değerli rozetleri koleksiyonuna ekleyebilirsin. Arkadaşlarınla www.trafikdedektifleri.com’u ve tamamladığın aktivitelerini paylaşmayı unutma.

OPET Trafik Dedektifleri Projesi'ne Ödül
Koç Topluluğu bünyesinde her yıl gerçekleştirilen En Başarılı Koçlular (EBK) Ödülleri jüri değerlendirmesi sonucunda OPET, “Trafik Dedektifleri Projesi” ile İşbirliği Geliştirenler kategorisinde ‘En Başarılı Koçlu’ ödülünü aldı. En Başarılı Koçlular (EBK) 2014 yılı değerlendirmesinde bu yıl 88 proje yarıştı, 5 kategoride ödüller sahiplerini buldu.